Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34917
Stary 02.09.2010, 13:26
Ja się cudów po Boukharim nie spodziewam, on był dobry KIEDYŚ, tak jak KIEDYŚ dobry był Żuraw czy Łobo, po co kolejny grajek co szczyt formy ma za sobą. Liczę bardziej na Riosa, Chaveza którzy powinni okazać się wzmocnieniami a nie tylko uzupełnieniami.
Odpowiedz cytując