|
Ja się cudów po Boukharim nie spodziewam, on był dobry KIEDYŚ, tak jak KIEDYŚ dobry był Żuraw czy Łobo, po co kolejny grajek co szczyt formy ma za sobą. Liczę bardziej na Riosa, Chaveza którzy powinni okazać się wzmocnieniami a nie tylko uzupełnieniami.
|