Marszałek napisał(a):

|
A co jeśli się okaże,ze ten facet ma przyzwoitą technikę i wybija się ponad polską ligową rzeczywistość?A jest to prawdopodobne patrząc na jego CV.Poza tym to że ktoś jest reprezentantem o niczym nie świadczy. Pawełek też grał w reprezentacji, i co?U nas w kadrze może grać w sumie już każdy więc o tym,że jest to jakiś wymierny wskaźnik radzę zapomnieć. Poza tym Marokańczyk jednak grał w lidze holenderskiej 200 spotkań, siłą rzeczy musi coś umieć. Chyba,że założymy iż facet szwendał się po lidze holenderskiej za ładne oczy.
|
Ale ja Marszałku nic nie pisałem o naszym Marokańczyku. A z tą reprezentacją to masz trochę racji, ale bardziej chodziło mi o doświadczenie Golańskiego na tle takiego Lisowskiego.
Mimo wszytko trochę pograł w tej Rumunii.