Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34913
Stary 02.09.2010, 13:02
wojteqs80 napisał(a):Wyświetl post
zgadzam się w każdym zdaniu , przestancie czytac opinie pseudo dziennikarzy sportowych i powielać ich zdanie na temat transferów!!! Wszystkie transfery Legii miały byc takie super i co? i nic , a do Lecha to niby kto taki świetny przyszedł jest tylko jedna różnica o Wiśle pisze sie tylko źle a o Lechu i cudownie budowanej Legii tylko dobrze, niestety tabela już na początku mówi co innego.
popieram,wole by o nas pisali zle a chlopaki wygrywali nawet w kijowym stylu a wygrywali niz mieliby slodzic a Wisla dostawac baty
.....
Odpowiedz cytując