Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline
#
34913
02.09.2010, 13:02
wojteqs80
napisał(a):
zgadzam się w każdym zdaniu , przestancie czytac opinie pseudo dziennikarzy sportowych i powielać ich zdanie na temat transferów!!! Wszystkie transfery Legii miały byc takie super i co
? i nic , a do Lecha to niby kto taki świetny przyszedł
jest tylko jedna różnica o Wiśle pisze sie tylko źle a o Lechu i cudownie budowanej Legii tylko dobrze, niestety tabela już na początku mówi co innego.
popieram,wole by o nas pisali zle a chlopaki wygrywali nawet w kijowym stylu a wygrywali niz mieliby slodzic a Wisla dostawac baty
.....
DominoForza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DominoForza
Znajdź inne posty napisane przez DominoForza