Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34912
Stary 02.09.2010, 12:56
zgadzam się w każdym zdaniu , przestancie czytac opinie pseudo dziennikarzy sportowych i powielać ich zdanie na temat transferów!!! Wszystkie transfery Legii miały byc takie super i co? i nic , a do Lecha to niby kto taki świetny przyszedł jest tylko jedna różnica o Wiśle pisze sie tylko źle a o Lechu i cudownie budowanej Legii tylko dobrze, niestety tabela już na początku mówi co innego.
Odpowiedz cytując