zgadzam się w każdym zdaniu , przestancie czytac opinie pseudo dziennikarzy sportowych i powielać ich zdanie na temat transferów!!! Wszystkie transfery Legii miały byc takie super i co

? i nic , a do Lecha to niby kto taki świetny przyszedł


jest tylko jedna różnica o Wiśle pisze sie tylko źle a o Lechu i cudownie budowanej Legii tylko dobrze, niestety tabela już na początku mówi co innego.