Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34910
Stary 02.09.2010, 12:47
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie czytam tych wypocin Romana z denerującym ,,amerykańskim" akcencikiem. Pamiętam jak niedawno po czerownej kartce Bunozy zjechał go, jaki to beznadziejny szrot sprowadziła Wisła. A teraz jak zaczął się rozkręcać i nie popełnia błędów, Romanek jakoś o nim nic nie pisze.
Akurat Bunoze to zjechało 90% forum po tym meczu. Teraz kiedy chłopak zaczyna się rozkręcać, to wszyscy Ci, którzy go krytykowali przerzucili się na Cikosa i tak dalej.

Dla mnie żaden z zawodników sprowadzonych w tym okienku nie jest żadnym szmelcem. Z prostej przyczyny. Praktycznie każdy z nich wygryzł nasze stare gwiazdy (Brożki, Łobo, Garguła, Kirm), czyli zawodników, którzy mają najlepsze kontrakty. I kogo nazywamy szmelcem?
Odpowiedz cytując