Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34906
Stary 02.09.2010, 12:33
Dyrektor i trener są z zagranicy , dr. ma wysoki cel , a trener jest ambitny .Jestem pewny że dopóki oni będą to z głową będzie wszystko robione i nie będzie cofania .
To okienko nie jest idealnie rozwiązane , ale w ostatnich latach to gorzej wyglądało , mimo wszystko ja uważam że krok jest postawiony do przodu a zazwyczaj po odpadnieciu w pucharach było parę do tyłu .

Dziennikarze mogą sobie pie... , bo za to widać im płacą , tyle tylko że jeszcze nie raz napiszą coś co całkiem nie trzyma się tego co już pisali , ale oczywiście to zracjonalizują . Dziennikarze to straszni idioci moim zdaniem koncentrują się na gdybaniu i na "jeśli" , nigdy na tym co jest, albo na tym co można byłoby zrobić (w pozytywnym kontekscie rozwiązań) .

Ps. Jak jest ( bo tego ni można obecnie stwierdzić) i jak będzie to się dopiero okaże , tak uczciwie to trudno cokolwiek teraz pisać .
Ostatnio edytowane przez jachting : 02.09.2010 o godz. 12:41.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując