Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34901
Stary 02.09.2010, 12:14
Wyglada na to, ze zmieniamy poprostu cele na przyszle sezony, tj. walka o pierwsza 5, a nie o MP. Stad te oszczednosci i taka polityka transferowa. Szkoda tylko, ze nikt tego glosno nie powie.
Odpowiedz cytując