snyrting napisał(a):

|
No tak, bo nam na quality nie powinno zależeć. Lepiej sciągnąć kogokolwiek byle by był, prawda?
|
Oczywiscie, ze powinno
z tymze na chwile obecna jeszcze jeden obronca jest moim zdaniem niezbedny
wystarczy zeby mogl na zmiane zastepowac Brozka albo Cikosa