Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34890
Stary 02.09.2010, 11:55
snyrting napisał(a):Wyświetl post
No tak, bo nam na quality nie powinno zależeć. Lepiej sciągnąć kogokolwiek byle by był, prawda?
Oczywiscie, ze powinno
z tymze na chwile obecna jeszcze jeden obronca jest moim zdaniem niezbedny
wystarczy zeby mogl na zmiane zastepowac Brozka albo Cikosa
Odpowiedz cytując