|
Podsumowując:
Jest wielu zawodników bez kontraktów na całym świecie. Szukamy głównie uniwersalnego zawodnika do obrony ale musi posiadać konkretne umiejętności. Mówił dość optymistycznie że jest kilka potencjalnych zawodników już przymierzanych, nie zaprzeczył sięgnięciu po Golańskiego. A pod koniec powiedział że chcieli by znaleźć jakieś wzmocnienie wśród zawodników z Polski. Więc tak naprawdę nic konkretnego raczej podkreślenie tylko że szukają i jak się znajdzie dobry zawodnik bez kontraktu to bez względu na pozycję będą się starali ściągnąć go do nas.
|