Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34881
Stary 02.09.2010, 11:49
No Stan ma rację. Obrońców wolnych jest masa, ale większość cieniasów. I będziemy mieć znowu problem ze kolesiami którzy biorą ciężkie pieniądze, a nic nie dają klubowi. Tak jak to jest teraz.
Odpowiedz cytując