Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34869
Stary 02.09.2010, 11:13
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Skoro jesteś takim znawcą i wiadomo było że drużyna potrzebuje zgrania to powiedz mi dlaczego Polonia Warszawa zaskoczyła? Dlaczego nas Ruch ograł? Ano powiem Ci. U nas leży i kwiczy wszystko, gdybyśmy sprowadzili odpowiedniego trenera na początku czerwca i kupili graczy którym chce się trenować tobyśmy na boisku wyglądali o niebo lepiej pod względem fizycznym. Pan Basałaj wiedział że u nas problem jest ze wszystkim to należało nie rozwalać drużyny do końca, nie mając odpowiednich zastępców. Ok można było sprzedać ale nie tych graczy. Marcelo ok, ale pozbycie się np. Łobodzińskiego, Jirsaka, Pawełka to powinien być piorytet. Nic nie wnoszą do gry a kasę doją. Zamiast zarobić na tym że zwolnią ich z kontraktu lepiej mieć braki po sprzedaży lepszych a trzymać tych sepów co nas doją....a wyniki są jakie są. Zgranie to wynik wyprzedaży, każdy klub ma z tym problem, ale u nas za rok też będzie problem ze zgraniem bo trzeba wywalić pół składu, ale mi chodzi o jakoś sprowadzonego gracza bo nikt mi nie powie że każdy zawodnik ma takie same podejście do trenowania. Trener też się w tym zawiera
A czy Polonia sprzedala swoich najlepszych bo sobie nie przypominam, zeby była jaka kolwiek wyprzedarz, tym bardziej, ze kupila lepszych pilkarzy niż mają. Źle to wszystko rozumiesz: Złe przygotowanie brak zgrania, nowe twarze, slaba atmosfera, co sie przeklada na zniechęcenie i tak wygląda nasza gra. Dopiero gdy Zuraw otworzyl gębe to w koncu wzieli się do roboty, ale czy to przyniosło efekt w kulturze gry? Nie! Ostatnie dwa mecze byly wymęczone, walką a nie grą w piłke a w meczu z Ruchem nie bylo ani walki ani gry. Wiec nie mowmy, że im sie nic nie chce, tylko poprostu są źle przygotowani fizycznie do sezonu (oni puchną już w 70 minucie meczu, czego w Wiśle nigdy nie było za Cupiała!) + brak zgrania wiekszosc jest mlodych niedoswiadczonych piłkarzy na ważnych pozycjach i wygląda to narazie kiepsko... I masz racje w pierwszej kolejnosci musza wypaść Łobodzinski, Boguski, Jirsak, jak Kirm nie zaskoczy do konca rundy to też sprzedać puki to jest reprezentant bo bedzie z niego jakas kasa. Sobol wkoncu musi oddać miejsce, bo nie moze byc tak, że on tylko walczy o odbiór piłki... my mamy atakować, on ma sie właczac do gry, jest pomocnikiem, ma wychodzić do podan a nie sie chować i unikać gry, przez co latają długie piłki od obrony do ataku,- ktoś to musi zrozumieć, bo narazie panuje powszechny kult Sobola, ktory naprawde jest spoko gosciu, ale powoli trzeba sobie powiedzieć, ze to zawodnik który już do Wisły nic nie wnosi jeśli chodzi o grę zespołu i to trwa już niestety od ponad roku... Nam potrzeba teraz naprawde ludzi którzy pociągną tą gre wniosą jakąs pozytywną energie do zespołu, bo mam wrażenie, ze mamy doczynienia z kompletnie zagubionymi ludźmi, ktorzy nie wiedzą co mają robić na boisku. Moim zdaniem wymiana Diaz- Boukhari moze przynieść własnie jakiś efekt, ale to zobaczymy dopiero po pierwszych meczach. Nie da się kupić całego składu i kazać mu grać... tym bardziej, ze są to młodzi piłkarze dopiero zaczynający przygode z piłką na to trzeba czasu.
Ostatnio edytowane przez palikot : 02.09.2010 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując