Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34861
Stary 02.09.2010, 10:54
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
A Singlar odnalazł się w Koszycach. Za darmo (czy przypadkiem nie od Koszyc chcieliśmy Milinkovicia?). Jak Holendrzy będą dalej robić takie interesy to ja dziękuję. Ktoś ich wpuścił w kanał czy co? Czyste frajerstwo.BC ma prawo się zdenerwować.
To podziękuj i do widzenia.

Jakim frajerem trzeba być, żeby myśleć, że zawodnik po jakimś roku nie grania nagle wróci i będzie solidnym wzmocnieniem składu? Za dużo fify, gdzie to zawodnikowi kończy się kontuzja i od następnego meczu gra na najwyższym swoim poziomie, a rzecz jasna po kontuzji ani śladu.
Odpowiedz cytując