Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34855
Stary 02.09.2010, 10:39
KoPer napisał(a):Wyświetl post
klub wysłał maila do redakcji, że konferencja z prezentacją nowego zawodnika jest o 12:30. ludzie opanujcie się
dlaczego takie sprawy nie sa transmitowane online ? chyba to nie jest jakis wielki problem teraz a napewno pare osob z chcecia by zobaczylo to na zywo
a co do Łobo i innych darmozjadow bo inaczej tego nazwac nie mozna to ja nie wiem do kiedy maja kontrakty ale mysle ze jak w kazdej umowie za zerwanie pewnie klub musialby bulic a kolejek po tych zawodnikow nie bylo raczej
.....
Odpowiedz cytując