KoPer napisał(a):

klub wysłał maila do redakcji, że konferencja z prezentacją nowego zawodnika jest o 12:30. ludzie opanujcie się
|
dlaczego takie sprawy nie sa transmitowane online ? chyba to nie jest jakis wielki problem teraz a napewno pare osob z chcecia by zobaczylo to na zywo
a co do Łobo i innych darmozjadow bo inaczej tego nazwac nie mozna to ja nie wiem do kiedy maja kontrakty ale mysle ze jak w kazdej umowie za zerwanie pewnie klub musialby bulic a kolejek po tych zawodnikow nie bylo raczej