Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34854
Stary 02.09.2010, 10:34
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
ale pozbycie się np. Łobodzińskiego, Jirsaka, Pawełka to powinien być piorytet. Nic nie wnoszą do gry a kasę doją. Zamiast zarobić na tym że zwolnią ich z kontraktu lepiej mieć braki po sprzedaży lepszych a trzymać tych sepów co nas doją....a wyniki są jakie są
wszystko pięknie ładnie, ale zaproponuj proszę, w jaki sposób Wisła miałaby zarobić zwalniając z kontraktu Łobodzińskiego czy Jirsaka? Gdyby chciała ich zwolnic, co oczywiście moim zdaniem byłoby decyzja jak najbardziej słuszną, musiałaby wypłacić tym piłkarzom odszkodowanie za zerwanie kontraktu, czyli przelać na ich konto wszystkie pieniądze jakie mieli zagwarantowane w kontrakcie z góry. Nie trzeba być matematykiem, żeby stwierdzić, że wiązałoby się to z wydatkiem grubo ponad pół miliona euro plus dziury w kadrze.

Rewolucje to można sobie robić jak się ma pieniędzy jak lodu. My jesteśmy skazani na powolne zamienianie graczy którym kontrakty się skończą, na graczy których ma sprowadzić duet holenderski i którzy w założeniu będą kosztować tyle samo a prezentować przynajmniej średni europejski poziom. Tylko na takie działania to 2 lata to mało. . . .

Zadanie na zimę to próba spieniężenia Boguskiego, Piotra Brożka, Kirma. Ich ktoś jeszcze kupi, a nie prezentują oni w naszym zespole nic specjalnego. Oczywistym warunkiem powyższego jest zastąpienie ich lepszymi piłkarzami, bo sprzedaż dla samej sprzedaży jest próbą sprawdzenia za pomocą zapalniczki czy jest jeszcze benzyna na dnie beczki. Niby można, ale skończy się katastrofą.
Odpowiedz cytując