Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34839
Stary 02.09.2010, 09:22
Ja tak z czystej ciekawości - czy można już ocenić to okienko transferowe czy jeszcze nie można? Pamiętam, że jakoś pod koniec lipca próbowano już powoli podsumowywać okienko to były głosy oburzenia, że okres transferowy trwa do końca sierpnia i jak można oceniać coś co jeszcze trwa i może zakończyć się sukcesem? (ha ha ha)

Pytam bo w sumie można pozyskiwać jeszcze wolnych zawodników i nie wiem, czy moment na podsumowanie kiedykolwiek będzie dobry.
Odpowiedz cytując