Mar85 napisał(a):

|
Pisanie że ktoś marudzi a podaje faktyczny stan rzeczy
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakt
http://pl.wikipedia.org/wiki/Opinia_%28pogl%C4%85d%29
Miałbyś duże problemy ze zdaniem matury z polskiego.
Mar85 napisał(a):

|
Tak, ten mecz jest dla mnie bardzo ważnym wykładnikiem, bo skoro ogrywa nas Jagiellonia to na jakim poziomie jesteśmy? Już nas przegoniła? To na którym miejscu skończymy?
|
Spadniemy. Ba, już spadliśmy. I tak co roku od jakiś 5 lat.
Idąc twoim tokiem rozumowania to Real Madryt jest na poziomie Majorki, a ManCity powinien się powoli szykować na występy w Championship bo przegrał z Sunderlandem.
A co jeśli wygramy z Jagiellonią? Choć wprawdzie takiej opcji nie przewidujesz, ale wyobraź sobie że tak się stało, to co? Nagle będziemy gigantem? Wpadniesz tu i będziesz zachwalał nasze posunięcia na rynku transferowym?
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"