Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14557
Stary 02.09.2010, 01:23
Cytat:
W podziemiu i na poziomie zero wiekszosc scian zrobiona, a 1,2,3 na zdjeciach z poprzedniego wtorku z głownej to wygladaly na ponad polowe, wiec za jakies 2 tyg powinni scianki skonczycc.
Od ścian do ukończenia wykończeniówki droga daleka.
Ocieplenia, instalacje, posadzki i materiały wykończeniowe - w 2 miesiące nie ma szans, zwłaszcza przy takim zaangażowaniu. Może na rundę wiosenną, ale to tylko w wypadku, gry pojawi się zdecydowanie więcej osób przy tym.
Odpowiedz cytując