Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14556
Stary 02.09.2010, 00:57
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo da radę.
Aby dopuścić do użytku podziemie trzeba uruchomić instalacje IT, klimatyzację, zabezpieczenia przeciwpożarowe itp, a to wszystko zostanie spięte i będzie nadzorowane na kondygnacji +4. Aby dostać się znowu na tamtą kondygnację trzeba skończyć wnętrza, bo inaczej będzie przechodzić się przez plac budowy. Wątpię, że zezwolono by na użytkowanie tych pomieszczeń, gdy reszta jest placem budowy (zwłaszcza, że do listopada to nawet jęzora nie skończą, o przeszkleniu elewacji nie mówiąc).

Taa, uważaj bo pracują. Światło się pali, nic poza tym. Identycznie sytuacja wyglądała na trybunie wschodniej. Gdyby rzeczywiście pracowano by 24h na dobę, to wykończeniówka zbliżałaby się do końca, a nie ma nawet przeszklonej elewacji, a wewnątrz nie skończono nawet budowy ścian, instalacje dopiero raczkują.
W podziemiu i na poziomie zero wiekszosc scian zrobiona, a 1,2,3 na zdjeciach z poprzedniego wtorku z głownej to wygladaly na ponad polowe, wiec za jakies 2 tyg powinni scianki skonczycc. Swiatla 24h na zachodniej to moze od 10 dni sie swieca wiec kto wie.. Jesli chodzi o szyby to chyba z tym nie ma takiego pospiechu, bo na wschodniej to byla kwestia temperature ze chcieli zamknac i ogrzewac. Szyb pewnie nie zaczna montowac dopoki nie skoncza zamykac u gory kondygnacji +4.



mi sie marzylo wykonczenie elewacji z takiego materialu, to nie jakies cuda granit, a ladnie wyglada..
Odpowiedz cytując