Nie bardzo da radę.
Aby dopuścić do użytku podziemie trzeba uruchomić instalacje IT, klimatyzację, zabezpieczenia przeciwpożarowe itp, a to wszystko zostanie spięte i będzie nadzorowane na kondygnacji +4. Aby dostać się znowu na tamtą kondygnację trzeba skończyć wnętrza, bo inaczej będzie przechodzić się przez plac budowy. Wątpię, że zezwolono by na użytkowanie tych pomieszczeń, gdy reszta jest placem budowy (zwłaszcza, że do listopada to nawet jęzora nie skończą, o przeszkleniu elewacji nie mówiąc).
Cytat:
|
na zachodniej juz chyba do konca 24h beda pracowac, na calej dlugosci jest swiatlo, bo nawet na innej kamerca z okraglaka widac ze przy wyjsciu na trybune sie pali swiatlo.. wiec pewnie wyrobia sie na Legie. I patrzac na to, chyba zaczynam wierzyc w wersje, ze pracowali tak poniewaz nie bylo pelnej dokumenteacji i w wiekszosci winny jest obtulowicz, bo jak inaczej wytlumaczyc fakt ze nagle pracuja 24h?
|
Taa, uważaj bo pracują. Światło się pali, nic poza tym. Identycznie sytuacja wyglądała na trybunie wschodniej. Gdyby rzeczywiście pracowano by 24h na dobę, to wykończeniówka zbliżałaby się do końca, a nie ma nawet przeszklonej elewacji, a wewnątrz nie skończono nawet budowy ścian, instalacje dopiero raczkują.