KOALIK napisał(a):

|
Ktoś, kto chciał Piotra Brożka zastąpić Lisowskim, musi być natychmiast zwolniony z klubu z powodu znacznej niekompetencji.
|
A od kiedy to w Wiśle niekompetencja jest przyczyną zwolnień? U nas zwalnia się z kaprysu właściciela, a że czasem akurat trafi na kogo trzeba...
1q2 napisał(a):

A myślałem że grał w NAC potem przeszedł do kebabów i wrócił teraz do NAC...ale faktycznie jest chyba tak jak piszesz,więc dobrą wiadomość szlag trafił
|
Chcesz dobrą wiadomość? Do okienka zimowego nikogo już nie sprzedadzą.
Później Cleber kończy karierę, Pawełek odchodzi, pozostałym wypożyczonym zostaje pół roku ( Chavez, Cikos, Rioz i kebab), sprzedają Małeckiego ( jak trafi się chętny ) i walczymy o Ligę Mistrzów.
Przed ( mocno ) ewentualnymi pucharami zostajemy kompletnie bez obrony i z rozwalona pomocą.
Ciekawe, czy Maaskant po tym wszystkim będzie jeszcze naszym trenerem?
Jeżeli wcześniej nieopatrznie zakwalifikuje się do pucharów, to raczej nie. Po dotkliwym w.......u od jakiejś drużyny, której nazwę usłyszymy pierwszy raz w życiu ( ale za to będziemy długo pamiętać, bo kto z nas wcześniej słyszał o Dynamie Tbilisi, Levadii czy Karabachu? ) trener zostanie zwolniony przez
oberprezesa i zaczniemy budowanie zespołu.
Jak co roku o tej porze.