Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34808
Stary 01.09.2010, 22:20
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ktoś, kto chciał Piotra Brożka zastąpić Lisowskim, musi być natychmiast zwolniony z klubu z powodu znacznej niekompetencji.
A od kiedy to w Wiśle niekompetencja jest przyczyną zwolnień? U nas zwalnia się z kaprysu właściciela, a że czasem akurat trafi na kogo trzeba...

1q2 napisał(a):Wyświetl post
A myślałem że grał w NAC potem przeszedł do kebabów i wrócił teraz do NAC...ale faktycznie jest chyba tak jak piszesz,więc dobrą wiadomość szlag trafił
Chcesz dobrą wiadomość? Do okienka zimowego nikogo już nie sprzedadzą.
Później Cleber kończy karierę, Pawełek odchodzi, pozostałym wypożyczonym zostaje pół roku ( Chavez, Cikos, Rioz i kebab), sprzedają Małeckiego ( jak trafi się chętny ) i walczymy o Ligę Mistrzów.
Przed ( mocno ) ewentualnymi pucharami zostajemy kompletnie bez obrony i z rozwalona pomocą.

Ciekawe, czy Maaskant po tym wszystkim będzie jeszcze naszym trenerem?
Jeżeli wcześniej nieopatrznie zakwalifikuje się do pucharów, to raczej nie. Po dotkliwym w.......u od jakiejś drużyny, której nazwę usłyszymy pierwszy raz w życiu ( ale za to będziemy długo pamiętać, bo kto z nas wcześniej słyszał o Dynamie Tbilisi, Levadii czy Karabachu? ) trener zostanie zwolniony przez oberprezesa i zaczniemy budowanie zespołu.
Jak co roku o tej porze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.09.2010 o godz. 02:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując