Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18002
Stary 01.09.2010, 21:49
ponoć pod rynkiem krakowskim jest muzeum...
czy możliwe jest już zwiedzanie?

i jeżeli ktoś był, to czy warto się tam wybrać będąc akurat w pobliżu Krakowa?
bo resztę mam zwiedzoną, chyba że coś nowego powstało w ostatnich latach godne uwagi
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 01.09.2010 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując