Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6999
Stary 01.09.2010, 21:49
Jedno w Wiśle jeszcze zostało ze starych czasów - z dziadami którym kończył się kontrakt nie przedłużano.W sumie w Wiśle już nie ma rzeczy niemożliwych ale niech tak jedna normalność będzie zachowana.Podpisanie Pawełka to by była już całkowita kapitulacja.
Odpowiedz cytując