|
Jedno w Wiśle jeszcze zostało ze starych czasów - z dziadami którym kończył się kontrakt nie przedłużano.W sumie w Wiśle już nie ma rzeczy niemożliwych ale niech tak jedna normalność będzie zachowana.Podpisanie Pawełka to by była już całkowita kapitulacja.
|