Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6998
Stary 01.09.2010, 21:46
cfa napisał(a):Wyświetl post
Zaproponowanie nowego kontraktu nie koniecznie wiąże się z podwyżką, przecież mogą mu powiedzieć, że może zostać ale za kasę równą/mniejszą. Jak ma być durgim bramkarzem to raczej za mniejszą. A skoro jest tak tragiczny jak piszą wszyscy to czy gdziekolwiek znajdzie zatrudnienie? No może w Śląsku Wrocław ...
Mariusz wcale taki tragiczny nie jest, potrafi wybronić mecze, jak również popełniać proste błędy. Z czego to wynika? Trudno powiedzieć, może mieć problemy z psychiką, z utrzymaniem ciążącej na nim presji. Znaleźć klub to znajdzie bez problemu, tym bardziej jeśli będzie przechodził na zasadach wolnego transferu. Może w zespole nie walczącym ciągle o coś i bez takiej presji wyniku będzie miewał tylko dobre mecze? Oczami wyobraźni widzę Mariusza przyjeżdżającego z nowym klubem i wpisy na forum "Mają Pawełka w bramce, na pewno coś puści" a tu zonk i Mariusz zostanie bohaterem, broniącym wszystko, typową zaporą nie do przejścia dla naszych zawodników
Odpowiedz cytując