|
Ten zwrot Maaskanta na temat naszego nowego Marokańskiego nabytku - sprytny - brzmi jakbyśmy ubili interes życia i wyrywali nie lada gwiazdę i mamy ją na rok! Maaskant twierdził że ma 24-osobową kadrę. Diaz, Singlar odeszli. Doszedł Boukhari. Więc ma 23 piłkarzy. 22 było wcześniej. Ale z tego jednego jakim jest Boukhari - trzeba niestety będzie naszego trenera rozliczyć. Cieszy mnie że mimo jego dobrego CV na tym forum nie zapanowała ogólna euforia w związku z przybyciem do nas Marokańczyka ( spowodowane to jest pewnie panującym lamentem na temat naszej defensywy ). Teraz jeżeli to wypali, będzie ta euforia - uzasadniona. Ale już widzę wszelkie pociski jak tylko nie wyjdzie, na Boukhariego, na Maaskanta, na Valkx'a że na to pozwolił, na Basałaja, na Jarosza, na p. Cupiała. Pokolei. Pewnie nawet Krzosce się dostanie.
|