Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6997
Stary 01.09.2010, 21:29
kiedyś, gdzieś, w jakimś sporcie, któryś trener zaaranżował zawodnikom ćwiczenie, które polegało na swobodnym opadnięciu w tył z pozycji stojącej jednego, a drugi go łapał. Jeżeli ktoś wie o kogo mi chodziło niech napisze
Odpowiedz cytując