Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34789
Stary 01.09.2010, 21:07
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
A może odejście Diaza i Singlara zrobi dobrze Wiśle. Dzięki temu będzie mógł grać utalentowany Burliga?
Utalentowany? Tak to mówiło się o Małeckim, Brożkach lub Kokosie. Swoją dotychczasową grą Burliga zapracował najwyżej na status zapchajdziury.
cichy_71 napisał(a):Wyświetl post
czyżby ktoś w Wiśle przekreślił kogoś z dwójki Pawełek Jovanovic
Pawełkowi w grudniu kończy się kontrakt.
Odpowiedz cytując