pawelo84 napisał(a):

|
A może odejście Diaza i Singlara zrobi dobrze Wiśle. Dzięki temu będzie mógł grać utalentowany Burliga?
|
Utalentowany? Tak to mówiło się o Małeckim, Brożkach lub Kokosie. Swoją dotychczasową grą Burliga zapracował najwyżej na status zapchajdziury.
cichy_71 napisał(a):

czyżby ktoś w Wiśle przekreślił kogoś z dwójki Pawełek Jovanovic
|
Pawełkowi w grudniu kończy się kontrakt.