Wyświetl pojedynczy post
MNG
Junior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34788
Stary 01.09.2010, 21:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

Natomiast czym innym będzie nowe okienko i ono zostanie ocenione za pół roku tak jak na to zasługuje więc nie pisz bzdur że jak się zauważy jakiś mankament (jeden błąd) nowego dyrektora sportowego to jest to już tożsame z całkowitą jego krytyką. Nie, na razie zaczął od falstartu, ale następne okienko może być bardzo dobre. Ale nie znaczy to że błędy nie powinny być nazywane jako błędy.
Ale jak można rozliczać chłopa z rezultatów po killku dniach od podjęcia pracyPrzecież na "dzień dobry" powiedział, że rezultaty będą najwcześniej zimą, bo za mało czasu na transfery teraz.A i tak sciągnęli gościa, który by tu dla Bednarza nigdy nie przyszedł..

Nie wiem czy pracujesz, ale jakby mnie ktoś rozliczył po tygodniu pracy(I to zwłaszcza takiej długofalowej opartej na planowaniu, ale w sumie chyba każdej)to odebrałbym to jako wyjątkowo krzywdzące i przedwczesne. Ty nie?
Pride goes before the fall
Odpowiedz cytując