Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam
Offline
#
18001
01.09.2010, 21:03
Jedzie ktos może na mecz reprezentacji w sobotę do Łodzi? Ja jadę i dlatego pytam czy będą jacyś wiślacy? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
MiroPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MiroPL
Znajdź inne posty napisane przez MiroPL