Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18001
Stary 01.09.2010, 21:03
Jedzie ktos może na mecz reprezentacji w sobotę do Łodzi? Ja jadę i dlatego pytam czy będą jacyś wiślacy? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
Odpowiedz cytując