Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
34782
01.09.2010, 20:59
Moja prośba. Ktoś tu wspominał o jakimś zbiorze informacji maciOsa. Można go przytoczyć ? Gdzie teraz wypowiada się maciOs ? Można by sobie poprawić humor na koniec tego smutnego, deszczowego dnia.
BronekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BronekTS
Znajdź inne posty napisane przez BronekTS