Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34760
Stary 01.09.2010, 19:18
Ja sie pocieszam tym ze juz drugiego takiego okienka nie bedzie
Po prostu nie ma wiecej kogo sprzedac( z wyjątkiem Małeckiego)
za pieniadze wyzsze niz 1 mln E
Natomiast dziwi mnie czekanie z ocena transferow na runde jesienna
przeciez wystarczy 1 kontuzja i jedna puza za kartki zeby Łobo grał prawego obronce
juz to z wiadomym skutkiem przerabialismy
Odpowiedz cytując