Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6988
Stary 01.09.2010, 18:19
Czy im by się nie przydał mini obóz kondycyjny? Pamiętam, że jak Legia za Wdowczyka miała bić się o mistrzostwo, a chłopcy trochę mu się zapuścili, Wdowiec wykorzystał dwutygodniową przerwę na mecze reprezentacji i dał im taki wycisk kondycyjny w lesie, że potem stanęli na nogi.
Odpowiedz cytując