|
Czy im by się nie przydał mini obóz kondycyjny? Pamiętam, że jak Legia za Wdowczyka miała bić się o mistrzostwo, a chłopcy trochę mu się zapuścili, Wdowiec wykorzystał dwutygodniową przerwę na mecze reprezentacji i dał im taki wycisk kondycyjny w lesie, że potem stanęli na nogi.
|