|
Przepraszam bardzo.
My faktycznie zostalismy w ogole bez bocznych obroncow.
Jest tylko Cikos ktory narazie nie zdaje egzaminu.
I Brozek ktory tam gra z przymusu.
No tego to jeszcze u nas nie bylo.
Ciekawe co bedzie jak obaj beda pauzowac za kartki labo beda mieli konztuzje...
|