Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34736
Stary 01.09.2010, 18:02
Przepraszam bardzo.

My faktycznie zostalismy w ogole bez bocznych obroncow.
Jest tylko Cikos ktory narazie nie zdaje egzaminu.
I Brozek ktory tam gra z przymusu.

No tego to jeszcze u nas nie bylo.

Ciekawe co bedzie jak obaj beda pauzowac za kartki labo beda mieli konztuzje...
Odpowiedz cytując