Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6987
Stary 01.09.2010, 17:46
Boguskiemu podają piłkę do rąk by najpierw nauczył się przyjmować ją w taki sposób. Za kilka miesięcy ktoś spróbuje podać mu do nogi, może do tego czasu wyhebluje sobie na piszczelach dziury by łatwiej było mu piłke "zgasić", bo jak wiemy Rafał nie przyjmuje piłki stopą tylko łydką/piszczelem co by było trudniej, ale od razu uczy się przyjęcie z wypuszczeniem piłki. Na stojących w miejscu przeciwników, o dziwo ten trick dalej działa, i to jest powód dla którego od czasu do czasu widzimy Naszego Bogusia w pierwszym składzie.

Ważne że starają się by było lepiej.
Nawet jeden członek sztabu szkoleniowego, uczy sie na lewego obrońcę.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując