emj10 napisał(a):

Też nie rozumiem. Chcecie w ten sposób sprawdzić liczbę aktywnych kibiców?
Legia przez ostatni rok miała od 3 do 5 tys. kibiców na stadionie co nie znaczyło, że te liczby odzwierciedlały potencjał kibicowski.
Proponuję zrobić jednak innego typu porównanie jak już otworzymy całe stadiony, zarówno na Legii, jak i na Wiśle. Porównamy liczbę kiibców na meczach Legia-Wisła i Wisła-Legia oraz liczbę kibiców przyjezdnych. Może to być ciekawe porównanie
|
to juz jest bardziej logiczne.. pod warunkiem ze bilety dla gosci beda po obu stronach po tej samej cenie... mecze beda rozgrywane w tych samych dniach (w sensie pierwszy mecz w sobote, drugi tez musi trafic w sobote, bo jak bedzie w srode to juz mozna o dupe rozbic porownanie) godzina meczu tez jest wazna.. niby drobiazgi, ale moga zawazyc i to mocno na frekwencji.. jak dzieci .. ze sie dalem wkrecic

upss... porownanie raczej nie wyjdzie... bo pierwszy mecz bedzie podczas fajnej pogody, drugi podczas mrozow

,
ale na razie nie mamy o czym myslec, oddadza stadion Wisly za 5 lat to powrocimy do tematu
