Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34687
Stary 01.09.2010, 15:13
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Lisowski strasznie fajnie prezentował się przed swoją ciężką kontuzją i degradacją Widzewa do I ligi, wtedy ocierał się nawet o reprezentację, miał dwa bardzo obiecujące występy w kadrze i jeśli się nie mylę, to miał być powołany na któreś mecze eliminacyjne, ale przeszkodziła mu w tym kontuzja, potem już wrócił do grania w drugiej klasie rozgrywkowej, więc o kadrze mógł zapomnieć. Był wtedy razem z Bronowickim najlepiej wyglądającym LO w lidze, do tego 22-23-letnim, jednak przez w/w fakty słuch o nim zaginął. Zawodnik dynamiczny, a zarazem bardzo dobry fizycznie, z przeciętną techniką, ale z dobrym strzałem z dystansu, niezłym dośrodkowaniem, solidny w defensywie.

Aktualnie gra jako lewy pomocnik w Łodzi, ze względu na dobrą formę Dudu Paraiby, jak i dosyć defensywne zestawienie preferowane przez Widzew. Osobiście nie rozpaczałbym z powodu jego transferu, bo zawodnik ciekawy, a swego czasu niezwykle ciekawy, ale chyba rzeczywiście lepiej poczekać i popatrzeć co będzie w aktualnym sezonie sobą prezentował, a dopiero potem zastanowić się nad ewentualnym transferem jego osoby.
Ocierał się o kadrę w tym samym momencie co inne asy z Widzewa typu Budka, Kuklis oraz zaciąg z Górnika Zabrze. Beenhakker różne dziwne decyzje podejmował. Dla mnie Lisowski to jest poziom Dariusza Kozubka, którym Wisła była niegdyś zainteresowania w trakcie wdrażana polityki pozyskiwania graczy z kartą na ręku. Jeśli Dudu z Widzewa wygrawa rywalizaję z Lisowskim to niech kupią Dudu. Chęc kupienia takiego Lisowskiego po sprzedaniu Diaza za 1,5 mln euro jest kpiną w strone kibiców, którym wmawia się że klub ma za cel wywalczyć mistrzostwo i awans do ligi mistrzów. O czym informował niedawno Maaskant.

fanfan napisał(a):Wyświetl post
Lisowski potrafi grać w piłkę tylko ma takiego pecha że do Widzewa jakiś czas temu ściągnięto Dudu który okazał się bardzo dobrym obrońcą i kto wie czy nie będzie najlepszym lewym obrońcom w naszej lidze . Myślę że chcieliśmy go ściągnąć żeby po prostu była większa rywalizacja na bokach obrony a na wyszukanie jakiegoś pewnego obrońcy za granicą który mógłby do nas przyjść nie było po prostu czasu.
A najlepiej poziom Lisowskiego oddaje sam przebieg kariery Dudu przed przyjściem do Widzewa. W Brazyli 1 mecz w 1 lidze, potem wywalili go z Bułgarii, a w Widzewie z marszu wygryza takiego Lisowskiego.
Ostatnio edytowane przez K4millo : 01.09.2010 o godz. 15:26.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując