Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6978
Stary 01.09.2010, 15:07
Massi91 napisał(a):Wyświetl post
"Po południu Wiślacy będą mieli jeszcze jeden trening. Jedni zawodnicy będą trenować na murawie, inni natomiast będą ćwiczyli na siłowni."

Bardzo cieszą mnie 2 treningi dziennie !
Nieeeeeeeeee gwiazdeczki się popłaczą i pójdą na skargę
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując