Massi91 napisał(a):

"Po południu Wiślacy będą mieli jeszcze jeden trening. Jedni zawodnicy będą trenować na murawie, inni natomiast będą ćwiczyli na siłowni."
Bardzo cieszą mnie 2 treningi dziennie !
|
Nieeeeeeeeee

gwiazdeczki się popłaczą i pójdą na skargę