Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Massi91
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
6977
01.09.2010, 14:43
"Po południu Wiślacy będą mieli jeszcze jeden trening. Jedni zawodnicy będą trenować na murawie, inni natomiast będą ćwiczyli na siłowni."
Bardzo cieszą mnie 2 treningi dziennie !
Massi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Massi91
Znajdź inne posty napisane przez Massi91