Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34681
Stary 01.09.2010, 14:39
Ludzie Marcelo za darmo? Jak Jego menago i jeszcze jakieś prowizje wyszły prawie 400tys Euro więc taki za darmo do końca nie był. Za to ten przykład pokazuje ze czasem warto szarpnąć nawet na prowizje, by potem z dobrym zyskiem sprzedać zawodnika.


Odpowiedz cytując