coonta napisał(a):

wierz mi - jest tragedia.
nam potrzebna jest świeża krew, nie odgrzewane kluski.
jak widzę Pawełka między słupkami czekam tylko na babola w jego wykonaniu - nie jest kwestią czy będzie, tylko kiedy będzie.
Milan Jovanic nie jest dla mnie wyrocznią, ale jak dla mnie prezentuje się solidniej.
Pawełek miał lata, powtarzam LATA by pokazać swoje umiejętności. Wychodziły mu mecze, ale jak to było w Misiu "chodzi o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów" A jak Pawełek teraz zabrał się za bronienie, gdy czuje oddech na plecach, to niestety...dowidzjenia!! Żeby nie powiedzieć konkretniej.
a Hipolit..to chyba cię zrobił
|
I tak oto zdyskredytowałeś się do jakiejkolwiek dyskusji na poziomie. Dziękuję, dobranoc.