Wyświetl pojedynczy post
adamd303
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14536
Stary 01.09.2010, 14:12
Chciałem polecić obszerny wywiad z panią Niedziałkowską w dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej. Bardzo ciekawe są wyjaśnienia dot Pawilonu Multimedialnego. Pani dyrektor mówi że powstał on wskutek doraźnych potrzeb ZA NIEDUŻE PIENIĄDZE. Kiedyś dokonałem takich wyliczeń, że za te pieniądze możnaby zbudować apartamentowiec w którym byłoby 100 mieszkań po 50m2 każde (wg przelicznika 5000zł za metr kwadratowy). To są kpiny co wygaduje ta baba. Ale najbardziej przerażające jest to że nie ma żadnych wiązących uzgodnień dot. dalszego zarządzania stadionem. Mam do pani Niedziałkowskiej takie zapytanie w związku z wywiadem, którego udzieliła: CO BYŁOBY GDYBY PAN WILCZEK ZAPROPONOWAŁ DZIERŻAWE STADIONU NA TAKICH ZASADACH ŻE WISŁA BIERZE STADION A MIASTO DOSTAJE NP 1 ZŁ OD KAŻDEGO ZAKUPIONEGO BILETU NA MECZ?
Odpowiedz cytując