Marszałek napisał(a):

|
Pewnie Maaskant uznał,że skoro grał w poprzednim meczu to nie ma sensu robić roszad,tym bardziej,że Holender nie znał do końca zespołu. Sądzę,że z czasem to się zmieni i Pawełek na trwałe siądzie na ławie.
|
Tyle, że z Widzewem grał Jovanić :]