Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6966
Stary 01.09.2010, 10:52
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Pewnie Maaskant uznał,że skoro grał w poprzednim meczu to nie ma sensu robić roszad,tym bardziej,że Holender nie znał do końca zespołu. Sądzę,że z czasem to się zmieni i Pawełek na trwałe siądzie na ławie.
Tyle, że z Widzewem grał Jovanić :]
Odpowiedz cytując