coonta napisał(a):

|
Ale czemu Pawełek powiedzcie mi wychodzi w pierwszym składzie. Z całym szacunkiem Mariusz, ale Jovanic bije cię o głowę. W ostatnim meczu nie wyszedłeś do ani jednego (!!) dośrodkowania. Tylko fart i Diaz uratował twój tyłek!! Dosyć farsy na bramce!!
|
Sto razy już było mówione.
Mariusz to taki typ zawodnika, który świetnie prezentuje się na treningach, ale gdy wychodzi na mecz to zżera go presja co kończy się błędami.
Maaskant dał wszystkim graczom czystą kartę więc Pawełek będzie bronił do pierwszego poważnej wpadki.
Ja się bardziej zastanawiam jak na atmosferę w naszej szatni wpłynie nieudana próba pozbycia się Piotra Brożka. Nie jest tajemnicą, że transfer Pietii był autorskim pomysłem Basałaja, który miał wyeliminować "jednostki społecznie szkodliwe"

z drużyny. Teraz gdy się to nie udało Piotrek tym bardziej może zacząć szaleć, bo wie, że i tak nie ma nic do stracenia. Paweł B. też nie przejdzie przecież do porządku dziennego nad próbą pozbycia się jego brata a "the brothers" mają z pewnością posłuch u Polaków w Wiśle.
Nie zazdroszę Maaskantowi.