|
Ale czemu Pawełek powiedzcie mi wychodzi w pierwszym składzie. Z całym szacunkiem Mariusz, ale Jovanic bije cię o głowę. W ostatnim meczu nie wyszedłeś do ani jednego (!!) dośrodkowania. Tylko fart i Diaz uratował twój tyłek!! Dosyć farsy na bramce!!
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
|