Wyświetl pojedynczy post
coonta
maurotanin
 
 
Od: 04.2004
Skąd: je wziąłem pewnie zapytacie :]

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6963
Stary 01.09.2010, 10:18
Ale czemu Pawełek powiedzcie mi wychodzi w pierwszym składzie. Z całym szacunkiem Mariusz, ale Jovanic bije cię o głowę. W ostatnim meczu nie wyszedłeś do ani jednego (!!) dośrodkowania. Tylko fart i Diaz uratował twój tyłek!! Dosyć farsy na bramce!!
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując