dawiss napisał(a):

Kiedys gralismy 3-5-2 i wygladalo to zaskakujaco dobrze .
Siedzicie tu i piszecie... piszecie...
Kazdy wie, ze nawet swietnie wygladajace druzyny na papierze moga grac kiepsko. Jakos mnie nie martwia te oslabienia. Diaz, tylko ostatnio wrocil na lewa obrone, moim zdaniem popelnia bardzo duzo bledow przy ustawianiu. Singlar w ogole nie gral, wiec trudno tu mowic o jakims oslabieniu. To, ze tylko Diazowi sie chcialo grac moge skwitowac jednym slowem: .......icie...
|
Zrozum jedną podstawową rzecz.
Nikt nie rozrywa szat, że odszedł Diaz czy Singlar.
Problem w tym, że nikogo na ich miejsce nie pozyskano.
A zdajesz sobie na pewno sprawę z tego, że zgranie całkiem nowego bloku defensywnego to nie jest kwestia nawet rundy. To kwestia sezonu!