Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
34621
01.09.2010, 09:46
Ale po co tak lamentować i płakać? Myślę, że Dr sprowadzi kogoś z kartą w ręku i na pewno będzie to gracz przyzwoity...poczekajmy do końca tygodnia spokojnie
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo