Jagul napisał(a):

|
.......onie o szopenie. Od 3 lat ci zawodnicy nie spełniają określonych oczekiwań i już dawno można było podjąć odpowiednie kroki, żeby ich się pozbyć.
|
Brawo. Jesteś moim jedynym kandydatem na prezesa zarządu Wisły Kraków SA. Jednoosobowego zarządu.
Takiego finezyjnego rozwiązania nikt jeszcze nie wymyślił.
Jak rozumiem - pisząc "można było podjąć odpowiednie kroki" - masz na myśli wynajęcie płatnego zabójcy, by ich odstrzelił?
Bo chyba nie myślałeś o tym, by rozwiązać z nimi kontrakty bez ich zgody?