Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34609
Stary 01.09.2010, 09:07
Jagul napisał(a):Wyświetl post
.......onie o szopenie. Od 3 lat ci zawodnicy nie spełniają określonych oczekiwań i już dawno można było podjąć odpowiednie kroki, żeby ich się pozbyć.
Brawo. Jesteś moim jedynym kandydatem na prezesa zarządu Wisły Kraków SA. Jednoosobowego zarządu.
Takiego finezyjnego rozwiązania nikt jeszcze nie wymyślił.
Jak rozumiem - pisząc "można było podjąć odpowiednie kroki" - masz na myśli wynajęcie płatnego zabójcy, by ich odstrzelił?
Bo chyba nie myślałeś o tym, by rozwiązać z nimi kontrakty bez ich zgody?
Odpowiedz cytując