|
co do odpowiedzi na ta interpelacje, to sa to puste słowa, nic wiecej, owijanie w bawełne, puki nie bedzie podpisanej umowy o wykonczeniu elewacji stadionu ze wszystkich stron, nie ma sie co podniecac tym co pisze miasta, bo juz wiele razy pokazali ze maja nas gdzies...
|