Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34605
Stary 01.09.2010, 08:56
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Sprzedaliśmy całą obronę. Oczywiście jakby grała w ustawieniu:
Alvarez-Głowacki-Marcelo-Diaz
Praktyczne pozbyliśmy się tego co mieliśmy najlepsze. Czemu nikt nie potrafił sprzedać Pawełka, Łobodzińskiego, Jirsaka? Czemu nikt nie ma jaj, aby rozwiązać z nimi kontrakty?
moze dlatego ze nikt ich nie chce ?
.....
Odpowiedz cytując