|
Kontrakt Łobo był stabilny teraz jest stabilny w mniej niż połowie ;-) Dziad ma jeszcze umowę do 2012 roku.Nie dziwi więc determinacja w pozostaniu w Wiśle skoro ma do wyciągnieća jeszcze 700.000 euro. Plus premie w wypadku sukcesów. A matka zawsze mówiła żebym sie uczył bo z kopania piłki nie ma pieniędzy :/
|