Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: $-land
Offline
#
17988
01.09.2010, 05:28
węgorz2
napisał(a):
obiło mi się o uszy że na STADIONIE NARODOWYM ma być ...kaplica!!!
? czy to jakiś żart czy naprawdę juz kogoś porąbało?
bedzie mala kaplica ekumeniczna na 266 m2.
northrop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do northrop
Znajdź inne posty napisane przez northrop